SENA 20S EVO DUO 20S-EVO-10D interkom pro motorky Bluetooth 4.1 2000 m Černá, Stříbrná
Kód: AKGNSASBL0030
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Konektor pro mikrofon (line-in)
Ano
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
61 g
Výška
25,5 mm
Hloubka
48,3 mm
Šířka
94,7 mm
Výkon
Audio kodeky
SBC
Pracuje s Google Assistant
Ne
Kompatibilní s Apple Siri
Ne
Hlasová aktivace
Ano
Počet uživatelů
8 uživatel/ů
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu
Ano
Verze Bluetooth
4.1
FM rádio
Ne
Provozní rozsah teplot (T-T)
-10 - 55 °C
Maximální dosah
2000 m
Profily Bluetooth
A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Baterie
Doba nabíjení
2,5 h
Typ baterie
Lithium-polymerová (LiPo)
Doba hovoru
13 h
Obsah balení
Včetně kabelu USB
Ano
Konektor pro mikrofon (line-in)
Ano
Zábradlí
Ano
Množství v sadě
1
Příslušenství součástí setu
Suché zipy, Mikrofonní houby
Uvazovací sloupek
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8809629526173 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 94 mm |
| Šířka balení: | 250 mm |
| Délka balení: | 146 mm |
| Certifikace: | CE, FCC, IC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
