Seagate IronWolf vnitřní pevný disk 8 TB 256 MB 3.5" Serial ATA III (ST8000VN004)
Kód: DIASEAHDD0044
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Limit pracovního zatížení
180 TB/rok
Přenosová rychlost rozhraní pevného disku
6 Gbit/s
Velikost bufferu paměťové jednotky
256 MB
Rozhraní
Serial ATA III
Počet start/stop cyklů
600000
Rychlost otáček pevného disku
7200 ot/min
Technologie zápisu
CMR
Velikost pevného disku
3.5"
Model
HDD
Komponent pro
NAS
Kapacita pevného disku
8 TB
Skutečná přenosová rychlost pevného disku
210 MiB/s
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1000000 h
Příkon
Spotřeba elektrické energie
10,1 W
Počáteční napětí
1,8 A
Spotřeba energie (v klidu)
7,8 W
Provozní napětí
5 / 12 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
101,8 mm
Hloubka
147 mm
Výška
26,1 mm
Hmotnost
720 g
Údaje o balení
Včetně adaptéru k úložišti
Ne
Technické údaje
Kód harmonizovaného systému
84717050
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 65 °C
Náraz při provozu
70 G
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Mimoprovozní otřes
250 G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.685 kg |
| EAN: | 8719706009812 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 50 mm |
| Šířka balení: | 210 mm |
| Délka balení: | 160 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
