Seagate IronWolf Pro vnitřní pevný disk 16 TB 256 MB 3.5" Serial ATA III (ST16000NT001)
Kód: DIASEAHDD0132
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita pevného disku
16 TB
Přenosová rychlost rozhraní pevného disku
6 Gbit/s
Rychlost otáček pevného disku
7200 ot/min
Velikost pevného disku
3.5"
Velikost bufferu paměťové jednotky
256 MB
Model
HDD
Komponent pro
NAS
Skutečná přenosová rychlost pevného disku
270 MiB/s
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2500000 h
Limit pracovního zatížení
550 TB/rok
Klidová hlučnost
20 dB
Technologie zápisu
CMR
Senzory rotačních vibrací (RV)
Ano
Příkon
Spotřeba energie (v klidu)
5 W
Provozní napětí
5 / 12 V
Spotřeba elektrické energie
7,6 W
Spotřeba energie (vypnuto)
1 W
Spotřeba energie (v pohotovosti)
1 W
Počáteční napětí
2 A
Hmotnost a rozměry
Hloubka
147 mm
Výška
26,1 mm
Hmotnost
670 g
Šířka
101,8 mm
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Mimoprovozní otřes
200 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 65 °C
Neprovozní vibrace
2,27 G
Náraz při provozu
50 G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.665 kg |
| EAN: | 8719706432290 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 115 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
