Samsung SP-LFF3CLAXXX projekční televise 230 ANSI lumen LED 1080p (1920x1080)
Kód: SYSSA1PKI0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální spotřeba energie
50 W
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,5 W
Napájecí zdroj
AC
Hmotnost a rozměry
Výška
172,8 mm
Hloubka
95,2 mm
Hloubka balení
137 mm
Hmotnost včetně balení
1,4 kg
Šířka
102,4 mm
Šířka balení
140 mm
Výška balení
243 mm
Hmotnost
800 g
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Objektiv
Ohnisko
Auto
Video
3D kompatibilita
Ne
Full HD
Ano
Projektor
Projekční technologie
LED
Chytrý projektor
Ano
Jas projektoru
230 ANSI lumen
Kombatibilní obrazovková velikost
762 - 2540 mm (30 - 100")
Nativní rozlišení projektoru
1080p (1920x1080)
Multimédia
Vestavěné reproduktory
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neblokujte větrací otvory.
Světelný zdroj
Životnost světelného zdroje
30000 h
Typ světelného zdroje
LED
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.546 kg |
| EAN: | 8806094951776 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 245 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
