Saeco Magic B1 Plně automatické Espresso kávovar 2,5 l
Kód: AGDSAEEXP0247
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Příkon
1300 W
Vstupní střídavé napětí
230 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
280 mm
Hmotnost
12,8 kg
Výška
435 mm
Hloubka
481 mm
Výkon
Rozsah varné komory
8,5 - 15 g
Dvě nádoby najednou
Ne
Rozsah nastavitelné výšky výpusti
75 - 160 mm
Proměnná varná komora
Ano
Počet mlýnků
1 kusů
Dva šálky najednou
Ano
Typ produktu
Espresso kávovar
Systém na horkou vodu
Ano
Umístění přístroje
Pracovní deska
Typ náplně
Kávová zrna
Nastavitelná výška výpusti
Ano
Vestavěný mlýnek
Ano
Objem zásobníku vody
2,5 l
Zabudovaný pěnovač mléka
Ne
Nastavitelný mlýnek
Ano
Kapacita nádoby na kávová zrna
600 g
Typ mlýnku
Bruska
Typ kávovaru
Plně automatické
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Nastavitelné množství vody
Ano
Ergonomie
MDB connect
Ano
Barva
Černá
Vestavěný displej
Ano
Úhlopříčka displeje
17,8 cm (7")
Barevný displej
Ano
Typ displeje
Dotykový displej
Typ ovládání
Dotyk
Bezpečnostní upozornění
Varování
Toto zařízení může obsahovat horké kapaliny pod tlakem – manipulujte s ním opatrně.
Funkce a programy vaření
Příprava kávy
Ano
Příprava espressa
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 15.78 kg |
| EAN: | 8016712037731 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 570 mm |
| Šířka balení: | 550 mm |
| Délka balení: | 335 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kvalitní značka z Itálie 🇮🇹
