ROYAL CANIN Hypoallergenic - suché krmivo pro psy - 14 kg
Kód: VETBEZKSP0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Příchuť krmiva
Maso
Specifické potřeby zvířete
Správné trávení
Hmotnost
14 kg
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Typ zvířete
Pes
Fáze života zvířete
Dospělá
Typ balení
Taška
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Stáří zvířete
V každém věku
Forma dávkování
Pevný
Laktóza zdarma
Ano
Bezlepkový
Ano
Bez sóji
Ne
Bez konzervačních látek
Nejsou k dispozici žádné údaje
Bez umělých barviv
Nejsou k dispozici žádné údaje
Účinky na zdraví
Léčba alergie, Péče o trávicí soustavu, Kůže a srst
Velikost plemene
Všechny velikosti (2 - 80 kg)
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Řada
ROYAL CANIN Hypoallergenic
Další funkce
Vlasy a kůže
Kategorie
Pro vašeho psa
Hlavní příchuť
Drůbež
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
6,1%
Obsah tuku
19%
Bílkoviny
21%
Hrubá vláknina
1,1%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 14.15 kg |
| EAN: | 3182550939904 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Délka balení: | 510 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
