Router ZTE MF986D
Kód: KILZTER4G0037
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ zdroje
Baterie
Kapacita baterie
3000 mAh
Zabudovaná baterie
Ano
Vzhled
Vestavěný displej
Ano
Tržní kategorie
Cestovní
LED indikátory
WLAN
Typ zařízení
Router
Barva
Bílá
Tlačítko reset
Ano
WPS tlačítko
Ano
Typ displeje
TFT-LCD
Vhodné pro použití uvnitř
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
63 mm
Šířka
107 mm
Hmotnost
128 g
Hloubka
15,5 mm
Anténa
Typ antény
Vnitřní
Bezpečnost
Šifrování/zabezpečení
WPA
Možnosti připojení
USB port
Ano
Čtečka paměťových karet MicroSD
Ne
Typ USB portu
USB typu C
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
5 - 95%
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 35 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 45 °C
Baterie
Akumulátor
Ano
Výdrž baterie
8 h
Vyjímatelná baterie
Ano
Funkce managementu
Správa prostřednictvím webového rozhraní
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte extrémním teplotám.
Vlastnosti bezdrátové sítě
Wi-Fi
Ano
MU-MIMO
Ano
Frekvence Wi-Fi
2,4 GHz / 5 GHz
Podporované rychlosti WLAN
866 Mbit/s
Standardy Wi-Fi
802.11b
Mobilní sítě
Rychlost přenosu dat (LTE) (nahrávání)
50 Mbit/s
Standardy 3G
HSDPA
Standardy GSM (2G)
GSM
Počet SIM karet
1
Rychlost přenosu dat (LTE) (stahování)
300 Mbit/s
Standardy 4G
LTE-TDD & LTE-FDD
Datová síť
GSM
Vlastnosti místní sítě
Připojení na síť Ethernet
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 6902176092169 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 55 mm |
| Šířka balení: | 120 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
