Robotický vysavač EZVIZ CS-RS2-TWT2
Kód: AGDEZVODK0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Wi-fi pásmo
Jednopásmový (2,4 GHz)
Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon
Ano
Pracuje s Google Assistant
Ano
Wi-Fi
Ano
Příkon
Vstupní napětí základové stanice
20 V
Doba nabíjení baterie
3 h
Doba chodu
160 - 260 min
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Kapacita baterie
5200 mAh
Spotřeba elektrické energie
65 W
Vzhled
Dálkové ovládání
Ano
Maximální rozlišení
2880 x 1620 px
Integrovaný fotoaparát
Ano
Počet koleček
3 kolo/kola
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu
Ano
Tvar
Kulatý
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Hmotnost nabíjecí stanice
10 kg
Hmotnost
4,6 kg
Rozměry základny
452 x 472 x 508 mm
Hloubka
365 mm
Šířka
365 mm
Výška
103 mm
Technické údaje
Dotykový displej základní stanice
Ano
Týdenní plán
Ano
Objem nádrže na čistou vodu (základní stanice)
5,5 l
Objem nádrže na špinavou vodu (základní stanice)
5 l
Výkon
Objem zásobníku vody
0,15 l
Hlučnost
64 dB
Podporované typy povrchu
Laminát
Mokré stírání
Ano
Typ navigace
dToF
Množství prachu (vysavač)
0,4 l
Systém rozpoznání překážek
Ano
Počet modelů
4
Sací výkon
4000 Pa
Funkce základny
Nabíjení, čištění
Automatický návrat k základně
Ano
Redukce šumu
Ano
Obsah balení
Napájecí kabel
Ano
Boční kartáče
1
Montážní dok v ceně
Ano
Mop v ceně
Ano
Kartáčový nástavec
Ano
Stručný návod
Ano
Mopovací hadr
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte robotický vysavač bez dozoru, když pracuje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 16 kg |
| EAN: | 6941545618371 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 580 mm |
| Šířka balení: | 550 mm |
| Délka balení: | 540 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
