Rakuten Kobo Elipsa 2E čtečka elektronických knih Dotyková obrazovka 32 GB Wi-Fi Černá
Kód: MULKOBCZE0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Takt procesoru
2000 MHz
Zabudovaný procesor
Ano
Vlastnosti
Jazyková nabídka
Francouzština
Vzhled
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka
193 mm
Hmotnost
390 g
Hloubka
7,5 mm
Výška
227 mm
Možnosti připojení
Standardy Wi-Fi
802.11g
Wi-Fi
Ano
Bluetooth
Ano
Připojení sluchátek
Nepodporovaný
Výstup sluchátek
Ne
Konektor USB
USB typu C
Paměť
Kompatibilní paměťové karty
Nepodporovaný
Vnitřní kapacita pro ukládání
32 GB
Obrazovka
Úhlopříčka displeje
26,2 cm (10.3")
Barva
Ne
Dotyková obrazovka
Ano
Podsvětlení displeje
Ano
Rozlišení displeje
1404 x 1872 px
Technologie
E Ink Carta
Poměr kontrastu
1200:1
Obsah balení
Stylus
Ano
Počet kusů v balení
1 kusů
Návod na použití
Ano
Dodávané kabely
USB typu C
Formát souborů
Podporované formáty dokumentů
CBR
Podporované formáty obrázků
JPEG
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.875 kg |
| EAN: | 681495008704 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 255 mm |
| Šířka balení: | 270 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
