Přenosný bezsáčkový vysavač Dyson V12 Detect Slim Absolute (2023)
Kód: AGDDYOODK0076
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Sací výkon
150 ppm
Napájecí zdroj
Baterie
Doba nabíjení baterie
4 h
Příkon
545 W
Nepřetržitá provozní doba při minimálním výkonu
60 min
Vzhled
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Kapacita
0,35 l
Barva
Žlutá
Vestavěný displej
LCD
Barevný displej
Ano
Podsvícení
Ano
Vyměnitelná baterie
Ano
Hmotnost a rozměry
Délka
123,4 cm
Šířka
250 mm
Hmotnost
2,4 kg
Obsah balení
Množství (vnitřní karton)
1 kusů
Nabíječka
Ano
Obsah soupravy
Elektrický kartáč Motorbar™
Držák příslušenství
Ano
Montážní dok v ceně
Ano
Ergonomie
Jednotlačítková operace
Ano
Bezkabelový
Ano
Ergonomický úchop
Ano
Umývatelný filtr
Ano
Montovatelné na zeď
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.39 kg |
| EAN: | 5025155088180 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 275 mm |
| Délka balení: | 810 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
