PNY VCNRTX6000ADA-PB NVIDIA RTX 6000 ADA 48GB GDDR6 4X DISPLAYPORT PCI EXPRESS 4.0 DUAL SLOT ATX - ATX BRACKET RETAIL
Kód: KGKPNYNVD0037
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
CUDA
Ano
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Počet jader NVIDIA RT
142
Typ
RTX 6000 Ada
Maximální počet displejů na videokartu
4
Počet jader NVIDIA Tensor Cores
568
CUDA jádra
18176
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Maximální spotřeba energie
300 W
Vzhled
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Osvětlení
Ne
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,18 kg
Výška
112 mm
Hloubka
267 mm
Možnosti připojení
Verze DisplayPortu
1.4a
Rozhraní
PCI Express x16 4.0
Počet připojení DisplayPorts
4
Paměť
Šířka pásma paměti (max)
960 GB/s
Paměť grafické karty
48 GB
ECC
Ano
Paměťová sběrnice
384 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Výkon
Integrovaný TV tuner
Ne
Dvojité DVI
Ne
Verze DirectX
12.07
Verze OpenGL
4.68
Připraveno na virtuální realitu
Ano
Obsah balení
Napájecí kabel
Ano
Návod
Ano
Počet adaptérů v ceně
1 kusů
Typ adaptéru konektoru
DP - HDMI
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.55 kg |
| EAN: | 3536403392635 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 345 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
