PNY RTX PRO 6000 Blackwell Workstation Edition NVIDIA 96 GB GDDR7
Kód: KGKPNYNVD0090
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Typ
RTX PRO 6000
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA jádra
24064
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
CUDA
Ano
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Příkon
Thermal Design Power (TDP)
600 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Vzhled
Počet slotů
2
Barva
Černá
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Typ chlazení
Aktivní
Hmotnost a rozměry
Výška
137,2 mm
Délka
304,8 mm
Možnosti připojení
Verze DisplayPortu
2.1b
Rozhraní
PCI Express x16 5.0
Počet připojení DisplayPorts
4
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Paměťová sběrnice
512 bit
Šířka pásma paměti (max)
1792 GB/s
Paměť grafické karty
96 GB
Výkon
Verze DirectX
12.0
Verze shader modelu
6.6
Verze OpenCL
3.0
Výkon NPU až
4000 TOPs
Integrovaný TV tuner
Ne
Dvojité DVI
Ne
Verze OpenGL
4.6
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 3.86 kg |
| EAN: | 3536403403324 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
