PNY RTX PRO 6000 Blackwell Workstation Edition NVIDIA 96 GB GDDR7
Kód: KGKPNYNVD0089
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Maximální počet displejů na videokartu
4
Typ
RTX PRO 6000
CUDA jádra
24064
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
CUDA
Ano
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Příkon
Thermal Design Power (TDP)
600 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Černá
Počet slotů
2
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Délka
304,8 mm
Typ balení
Small box
Výška
137,2 mm
Možnosti připojení
Verze DisplayPortu
2.1b
Rozhraní
PCI Express x16 5.0
Počet připojení DisplayPorts
4
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Šířka pásma paměti (max)
1792 GB/s
Paměťová sběrnice
512 bit
Paměť grafické karty
96 GB
Výkon
Verze DirectX
12.0
Verze OpenCL
3.0
Verze shader modelu
6.6
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze OpenGL
4.6
Výkon NPU až
4000 TOPs
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.48 kg |
| EAN: | 3536403403331 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 215 mm |
| Šířka balení: | 425 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
