Philips Viva Collection HR1856 Pomalý odšťavovač 800 W Černá
Kód: AGDPHISOK0056
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nádoba na drť
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Systém zamezující odkapávání
Ano
Příslušenství vhodné do myčky
Ano
Typ displeje
LED
Kapacita nádoby na dužinu
1,2 l
Počet rychlostí
1
Bezpečnostní svorka (y)
Ano
Systém aretace
Bezpečnostní svorka
Úložný prostor pro kabel
Ano
Nádoba na džus
Ano
Délka šňůry
1 m
QuickClean
Ano
Protiskluzové nožky
Ano
Průměr plnicí trubice
7,5 cm
Typ produktu
Pomalý odšťavovač
Obsah nádoby
2 l
Barva
Černá
Nádoba na šťávu
800 ml
Příkon
Příkon
800 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.25 kg |
| EAN: | 8710103892014 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 255 mm |
| Délka balení: | 455 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
