Parní generátor Black+Decker BXSS2401E (2400W)
Kód: AGDBDEZEL0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Automatické odstraňování vodního kamene
Ano
Nastavitelná teplota
Ano
Ergonomický design
Ano
Funkce parního rázu
Ano
Funkce vertikálního a horizontálního napařování
Ano
Materiál žehlicí plochy
Ceriliová žehlicí plocha
Objem zásobníku vody
1,5 l
ECO mód
Ano
Návod na použití
Ano
Příkon
Příkon
2400 W
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte přístroj před kontaktem s vodou, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.24 kg |
| EAN: | 8432406180260 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 280 mm |
| Šířka balení: | 225 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
| Model: | Parní generátor |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
