Otočné křeslo Boss 6.0
Kód: FOEMREBIU0041
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva sedadla
Černá
Počet koleček
5 kolo/kola
Typ produktu
Kancelářské křeslo
Materiál
Houba
Typ výtahu
Plyn
Typ sedadla
Měkké sedadlo
Materiál sedadla
Eko-kůže
Barva základny
Černá
Typ opěrky zad
Čalouněná opěrka zad
Podsvícení
Ne
Maximální hmotnost uživatele
130 kg
Barva opěrky zad
Černá
Materiál opěrky zad
Ekologická kůže
Otočná kolečka
Ano
Vibrační funkce
Ano
Materiál kol
Polyuretan/pryž
Funkce masáže
Ano
Typ mechanismu
Tilt Dual
Hmotnost a rozměry
Šířka
74,5 mm
Výška (max.)
120 cm
Výška (min.)
112 cm
Výška sedadla (min)
47 cm
Šířka sedadla
56 cm
Hloubka sedáku
56 cm
Výška sedadla (max)
55 cm
Obsah balení
Křeslo
Ano
Množství (vnitřní karton)
1 kusů
Ergonomie
Opěrka pro ruce
Ano
Opěrka hlavy
Ano
Nastavitelná výška sedadla
Ano
Nastavitelná opěrka hlavy
Ne
Sklopný
Ano
Typ opěrky rukou
Měkká loketní opěrka
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte židli způsobem, který není slučitelný s jejím určením.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 20.25 kg |
| EAN: | 5903796013702 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 585 mm |
| Šířka balení: | 730 mm |
| Délka balení: | 355 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
