Otočné křeslo Boss 6.0 Beige
Kód: FOEMREBIU0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podsvícení
Ne
Počet koleček
5 kolo/kola
Maximální hmotnost uživatele
130 kg
Barva sedadla
Bílá
Vibrační funkce
Ano
Typ sedadla
Čalouněné
Otočná kolečka
Ano
Materiál rámu
Hliník
Typ produktu
Kancelářské křeslo
Materiál kol
Polyuretan/pryž
Materiál opěrky zad
Textil
Materiál sedadla
Textil
Materiál
Plast, Textilní
Barva opěrky zad
Bílá
Typ opěrky zad
Čalouněná opěrka zad
Typ výtahu
Plyn
Barva základny
Bílá
Funkce masáže
Ano
Typ mechanismu
Tilt Dual
Hmotnost a rozměry
Šířka sedadla
56 cm
Výška (max.)
120 cm
Výška sedadla (min)
47 cm
Šířka
74,4 mm
Výška sedadla (max)
55 cm
Hloubka sedáku
57 cm
Šířka opěradla
56 cm
Výška (min.)
112 cm
Obsah balení
Uživatelská příručka
Ano
Křeslo
Ano
Množství (vnitřní karton)
1 kusů
Ergonomie
Opěrka hlavy
Ano
Nastavitelná opěrka hlavy
Ne
Opěrka pro ruce
Ano
Typ opěrky rukou
Tvrdá opěrka na ruce
Nastavitelná výška sedadla
Ano
Sklopný
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte židli způsobem, který není slučitelný s jejím určením.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 20.25 kg |
| EAN: | 5903796018844 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 580 mm |
| Šířka balení: | 735 mm |
| Délka balení: | 345 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
