Oromed X12 PRO SILVER alkohol tester Stříbrná
Kód: EIAOROALK0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hloubka
19,8 mm
Výška
111,5 mm
Šířka
45 mm
Hmotnost
58,8 g
Údaje o balení
Počet přiložených produtků
1 kusů
Technické údaje
Model
Bezkontaktní
Barva
Stříbrná
Rozsah měření
0 - 4 g/l
Obrazovka
Vestavěný displej
Ano
Displej
LCD
Baterie
Napětí baterie
1,5 V
Typ baterie
AAA
Počet baterií
2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.145 kg |
| EAN: | 5907763679403 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 149 mm |
| Délka balení: | 40 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
