Oral-B iO Series 8N Dospělý Vibrační kartáček Bílá
Kód: AGDBRASDZ0296
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ zubního kartáčku
Vibrační kartáček
Indikace nabíjení
Ano
Integrovaný časovač
Ano
Účel
Dospělý
Režimy čištění zubů
Bělicí
Počet čisticích programů
6
Barva rukojeti
Bílá
Režimy délky časovače
2 min
Senzor tlaku
Ano
Barva
Bílá
Tvar kartáče
Kulatý
Podpora mobilní aplikace
Ano
Příkon
Nabíjecí
Ano
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Obsah balení
Pevné cestovní pouzdro
Ano
Nabíječka
Ano
Cestovní obal
Ano
Počet držáků
1 kusů
Hlava kartáčku dodávané v balení
2 kusů
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 4210201408543 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 255 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
