Montis Uchwyt TV „DENALI” 37"- 105" MT162 2,67 m (105") Černá
Kód: TVAMNSUCH0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Základní materiál
Ocel
Barva
Černá
Funkce ochrany proti krádeži
Ano
Údaje o balení
Šířka balení
910 mm
Hloubka balení
80 mm
Hmotnost včetně balení
1 kg
Výška balení
280 mm
Počet v balení
1 párů
Typ balení
Krabice
Technické údaje
Maximální zátěž
75 kg
Snadná instalace
Ano
Záruční doba
2 rok/roky
Počet kusů v balení
1 kusů
Obsah balení
Včetně montážní desky
Ano
Ergonomie
Rotační
Ano
Vzdálenost od zdi (max)
60,9 cm
Kola
Ne
Výkyvný/otočný
Ano
Nastavení sklonu
Ano
Vzdálenost od zdi (min)
7,3 cm
Uchycení
Kompatibilita montážního rozhraní (max)
800 x 600 mm
Minimální velikost obrazovky
94 cm (37")
Kompatibilita montážního rozhraní (min)
200 x 100 mm
Vhodné pro monitor počítače
Ano
Rozhraní upevnění panelu
800 x 600 mm
Maximální velikost obrazovky
2,67 m (105")
Způsob uchycení
Zeď
Maximální nosnost
75 kg
Počet podporovaných displejů
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD televize |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 5901811410079 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 980 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
