Mikrovlnná trouba G3Ferrari s grilem G1015509 oranžová
Kód: AGDG3FKMW0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Výkon trouby
700 W
Velikost otočného talíře
24,5 cm
Systém otevírání dvířek
Tahem
Funkce hodin
Ano
Vestavěný displej
Ano
Otočný talíř
Ano
Uchycení dveří
Levý
Umístění přístroje
Pracovní deska
Typ displeje
LED
Typ produktu
Kombinovaná mikrovlnná trouba
Vnitřní kapacita
20 l
Výkon grilu
800 W
Typ časovače
Digitální
Časovač
Ano
Typ ovládání
Knoflíky, Otočné
Otevírání dveří
Boční otevírání
Časovač odloženého startu
Ne
Barva
Oranžová
Příkon
Vstupní střídavé napětí
230 V
Spotřeba
1150 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Hmotnost a rozměry
Výška
250 mm
Hloubka
340 mm
Šířka
455 mm
Hmotnost
10,7 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte spotřebič během používání bez dozoru.
Funkce a programy vaření
Funkce uchování teploty
Ne
Funkce grilování
Ano
Gril
Ne
Počet varných programů
8
Vaření v páře
Ne
Automatické rozmrazování
Ano
Konvekční vaření
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.5 kg |
| EAN: | 8055176400859 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 460 mm |
| Délka balení: | 350 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
