Microsoft Xbox Elite Wireless Series 2 – Core Černá, Bílá Bluetooth/USB Gamepad Analogový/digitální PC, Xbox One
Kód: KSLMI1KON0031
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Výdrž baterie (max.)
40 h
Typ baterie
Vestavěný
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
345 g
Údaje o balení
Šířka balení
177 mm
Typ balení
Krabice
Hloubka balení
178 mm
Hmotnost včetně balení
535 g
Výška balení
72 mm
Software
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Konektor USB
USB typu C
Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu
Ano
Rozhraní zařízení
Bluetooth/USB
Obsah balení
Dodávané kabely
USB typu C
Ergonomie
Barva
Bílá
Gumové úchyty
Ano
Odnímatelný kabel
Ano
Ergonomický úchop
Ano
Vstupní zařízení
Podporované herní platformy
Xbox One
Reflexní vibrace
Ano
Typ zařízení
Gamepad
Technologie Gaming control
Analogový/digitální
Herní příslušenství
Směrový kříž
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzole a příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.96 kg |
| EAN: | 889842717075 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
