Micron MTC40F204WS1RC56BR paměťový modul 96 GB DDR5 288-pin DIMM ECC
Kód: PSEMIODR50029
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
CAS latence
46
Frekvence paměti
5600 MHz
ECC
Ano
Vnitřní paměť
96 GB
Typ vnitřní paměti
DDR5
Typ vyrovnávací paměti
Registered (buffered)
Formát paměti
288-pin DIMM
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 649528938916 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 55 mm |
| Šířka balení: | 175 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
