MAAN ELBA WPB 731 ZLATÝ LESKLÝ KUKLA
Kód: AGDMA2OKA0148
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Umístění ovládání
Spodní část
Barva
Zlato
Základní materiál
Ocel
Typ ovládání
Knoflíky
Motor dodáván
Ano
Hmotnost a rozměry
Průměr výrobku
310 mm
Výška
700 mm
Výkon
Hlučnost (vysoká rychlost)
61 dB
Efektivita
120 - 300 m³/ hod.
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| EAN: | 5901703837267 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 420 mm |
| Šířka balení: | 820 mm |
| Délka balení: | 430 mm |
| Model: | Nástěnný odsavač par |
| Typ žárovky: | 2 x LED 3W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
