Logitech G 981-000818 sluchátka / náhlavní souprava Sluchátka s mikrofonem Kabel Přes hlavu Hraní Černá
Kód: PERLOGSLU0022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Výška
195 mm
Hloubka
94 mm
Hmotnost
320 g
Šířka
138 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Ano
Údaje o balení
Výška balení
242,5 mm
Hloubka balení
232 mm
Hmotnost včetně balení
858 g
Další charakteristiky
Technologie Dolby
7.1 Surround Sound
Zvukové výstupní kanály
7.1 kanály/kanálů
Délka prodlužovacího kabelu
1,5 m
Průměr tyčinky na mikrofon
6 mm
Možnosti připojení
Konektor 3,5 mm
Ano
Technologie propojení
Kabel
USB konektivita
Ano
Výkon
Délka kabelu
2 m
Typ produktu
Sluchátka s mikrofonem
Typ sluchátek
Stereofonní
Doporučené použití
Hraní
Virtuální prostorový zvuk
Ano
Odnímatelný kabel
Ano
Hladina akustického tlaku (max)
91,7 dB
Technologie virtuálního prostředí
DTS Headphone:X 2.0
Barva
Černá
Typ ovládání
Knoflíky
Styl nošení
Přes hlavu
Obsah balení
Pouzdro
Ano
Audio adaptéry součástí balení
2 x 3.5mm
Množství
1
Materiál náušníků
Koženka
Náušníky
Ano
Dodávané kabely
Audio (3ˌ5 mm)
Baterie
Ne
Příslušenství součástí setu
Měnič DAC
Logistická data
Váha hlavního obalu
3,9 kg
Délka vnějšího kartonu
443 mm
Kód harmonizovaného systému
85183000
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek sami nerozebírejte ani neupravujte.
Sluchátka
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Typ magnetu
Síran neodymitý
Impedance
35 ohm
Ovladač jednotky
5 cm
Mikrofon
Odnímatelný mikrofon
Ano
Potlačení šumu mikrofonem
Ano
Typ směrového mikrofonu
Jednosměrný/kardioidní
Frekvence mikrofonu
100 - 10000 Hz
Typ mikrofonu
Boom
Dodavatelské údaje
Materiál
Paměťová pěna
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 5099206085718 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
| Minimální systémové požadavky: | – PC sportem USB – Připojení kinternetu prostažení volitelného softwaru |
| Obsah balení: | PRO X Gaming Headset Náušníky zkoženky spaměťovou pěnou Náušníky zlátky spaměťovou pěnou Externí zvuková karta USB Odnímatelný mikrofon 2m kabel sintegrovanými ovládáním hlasitosti aztlumení Kabel pro mobilní zařízení stlačítkem Rozbočovač ve tvaru Y pro samostatné porty mikrofonu asluchátek Cestovní taška Uživatelská dokumentace |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
