LEGO TECHNIC 42224 Závodní vůz Porsche 911 GT3 R REXY AO
Kód: KLOLEGLEG2061
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Série
Technic
Návod
Ano
Doporučený věk
11+ let/let
Počet prvků
1313
Hmotnost a rozměry
Výška
100 mm
Šířka
160 mm
Hloubka
390 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
2,02 kg
Výška balení
282 mm
Hloubka balení
118 mm
Šířka balení
456 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.805 kg |
| EAN: | 5702018067062 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 280 mm |
| Šířka balení: | 455 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
