LEGO STAR WARS 75452 BB-8
Kód: KLOLEGLEG2125
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Pročet figurek na hraní
1 kusů
Série
Star Wars™
Doporučený věk
10+ let/let
Počet prvků
569
Návod
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
90 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 5702018063095 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 280 mm |
| Délka balení: | 72 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
