LEGO ICONS 10318 CONCORDE
Kód: KLOLEGLEG1284
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Návod
Ano
Doporučený věk
18+ let/let
Počet prvků
2083
Série
LEGO® Icons
Hmotnost a rozměry
Šířka
140 mm
Výška
100 mm
Hloubka
320 mm
Údaje o balení
Šířka balení
580 mm
Výška balení
475 mm
Hloubka balení
90 mm
Hmotnost včetně balení
3,21 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.755 kg |
| EAN: | 5702017416915 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 500 mm |
| Šířka balení: | 620 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
