LEGO HARRY POTTER 76405 BRADAVICKÝ EXPRES - SBĚRATELSKÁ EDICE
Kód: KLOLEGLEG0852
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Série
Harry Potter™
Pročet figurek na hraní
20 ks.
Počet prvků
5129
Doporučený věk
18+ let/let
Návod
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka balení
218 mm
Hloubka
1180 mm
Šířka balení
523 mm
Výška balení
480 mm
Výška
260 mm
Hmotnost včetně balení
2 kg
Šířka
200 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.6 kg |
| EAN: | 5702017152691 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 554 mm |
| Šířka balení: | 540 mm |
| Délka balení: | 230 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
