LEGO DREAMZZZ 71515 Nádrž s žraloky tygřími
Kód: KLOLEGLEG2108
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Pročet figurek na hraní
5 ks.
Doporučený věk
9+ let/let
Série
LEGO® DREAMZzz™
Počet prvků
1548
Návod
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
400 mm
Výška
180 mm
Hloubka
180 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
2,28 kg
Šířka balení
480 mm
Výška balení
378 mm
Hloubka balení
94 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.26 kg |
| EAN: | 5702018063699 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 375 mm |
| Šířka balení: | 475 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
