LEGO DREAMZZZ 71514 Dino Jet
Kód: KLOLEGLEG2107
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet prvků
1007
Návod
Ano
Pročet figurek na hraní
4 ks.
Série
LEGO® DREAMZzz™
Doporučený věk
9+ let/let
Hmotnost a rozměry
Výška
230 mm
Šířka
440 mm
Hloubka
140 mm
Údaje o balení
Výška balení
282 mm
Šířka balení
540 mm
Hmotnost včetně balení
1,43 kg
Hloubka balení
79 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.415 kg |
| EAN: | 5702018063682 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 535 mm |
| Šířka balení: | 75 mm |
| Délka balení: | 280 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
