Kompresní boty Therabody JetBoots Pro Plus S - přístroj pro lymfatickou masáž
Kód: FIRTHBMAS0062
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vnitřní délka nohavice
60,9 - 73,6 cm
Počet programů
8
Velikost
S
Materiál
Nylon
Displej
LCD
Správné použití
Nohy
Vibrační funkce
Ano
Typ produktu
Kompresní boty
Jednoduché používání
Ano
Barva
Červená
Počet rychlostí vibrace
3
Maximální provozní doba
60 min.
Rychlost vibrací
Nízká: 20% PWM, 4500~8500 OT/MIN
Použité technologie
TruGrade, FastFlush
Minimální provozní doba
10 min
Délka nohy
68,6 - 81,3 cm
Pneumatická komprese
V rozmezí 20-100 mmHg, nastavitelné v krocích po 5 mmHg
Příkon
Životnost baterie
150 min
Typ zdroje
Baterie
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
5,1 kg
Baterie
Akumulátor
Ano
Obsah balení
Napájecí zdroj v ceně
Ano
Cestovní obal
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.5 kg |
| EAN: | 840295409276 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 391 mm |
| Šířka balení: | 397 mm |
| Délka balení: | 225 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
