KitchenAid 5KEK1522EER elektrická konvice 1,5 l 2400 W Červená
Kód: AGDKITCZE0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Indikátor úrovně vody
Ano
Typ ovládání
Páčka
Počet teplotních nastavení
7
Vyjímatelný filtr
Ano
Filtr proti vodnímu kameni
Ano
Skrytý výhřevný prvek
Ano
Rychlý ohřev
Ano
Název barvy
Imperial red
Objem zásobníku vody
1,5 l
Filtrace
Ano
Nastavitelný termostat
Ano
Barva
Červená
Základní materiál
Nerezová ocel, Hliník
Příkon
Typ konektoru
Typ C
Napájecí zdroj
AC
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Příkon
2400 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,15 kg
Šířka
263 mm
Hloubka
210 mm
Výška
218 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
2,6 kg
Hloubka balení
270 mm
Šířka balení
235 mm
Výška balení
265 mm
Ergonomie
Typ otevření víka
Tlačítko
Otočitelnost o 360°
Ano
Výklopné víko
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Délka šňůry
1,37 m
Protiskluzové nožky
Ano
Bezkabelový
Ano
Displej
Analog
Automatické vypnutí
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním vypněte a odpojte zařízení od zdroje napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.86 kg |
| EAN: | 5413184151010 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 269 mm |
| Šířka balení: | 267 mm |
| Délka balení: | 283 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
