Kingston Technology XS2000 4 TB USB typu C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Černá, Stříbrná
Kód: DIAKINZEW0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Ochranné funkce
Prachuodolný
Podporované operační systémy Windows
Windows 8.1 x64
Podporované operační systémy Linux
Ano
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.14 Mojave
Základní materiál
Kov, Plast, Guma
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Hloubka
69,5 mm
Šířka
32,6 mm
Výška
13,5 mm
Hmotnost
58,3 g
Údaje o balení
Šířka balení
111,2 mm
Hloubka balení
41,4 mm
Hmotnost včetně balení
120,47 g
Možnosti připojení
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
USB konektor
USB typu C
Wi-Fi
Ne
Technologie Thunderbolt
Ne
Logistická data
Váha hlavního obalu
2,88 kg
Délka vnějšího kartonu
469,9 mm
Množství na kartonové balení
20 kusů
Kód harmonizovaného systému
84717070
Disk SSD
Typ paměti
3D NAND
Rychlost zápisu
2000 MB/s
Rychlost čtení
2000 MB/s
Kapacita disku SSD
4 TB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 740617327328 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 110 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 45 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
