Kingston Technology DataTraveler Kyson USB paměť 512 GB USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Stříbrná
Kód: PAMKINFLD0423
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Kroužek na klíče
Ano
Formát
Bez krytky
Barva
Stříbrná
Hmotnost a rozměry
Hloubka
39 mm
Výška
4,9 mm
Šířka
12,6 mm
Hmotnost
4 g
Údaje o balení
Hloubka balení
56 mm
Hmotnost včetně balení
14,14 g
Šířka balení
101,6 mm
Výška balení
114,3 mm
Bezpečnost
Přístup zabezpečený přes PIN
Ne
Čtečka otisků prstů
Ne
Výkon
Rozhraní zařízení
USB Typ-A
Kapacita
512 GB
Rychlost zápisu
60 MB/s
Rychlost čtení
200 MB/s
USB verze
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 60 °C
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Logistická data
Množství na kartonové balení
25 kusů
Délka vnějšího kartonu
120,7 mm
Váha hlavního obalu
403,85 g
Výška balení
94 mm
Šířka balení
114,3 mm
Kód harmonizovaného systému
84717070
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 740617340761 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 3 mm |
| Šířka balení: | 115 mm |
| Délka balení: | 101 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 10, 8.1, 8, Mac OS (v.10.10.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
