Kingston Technology Canvas Select Plus Gen3 512 GB MicroSDXC UHS-I Třída 10
Kód: PAMKINSDG0287
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Přepínač ochrany proti zápisu
Ano
Barva
Černá
Příkon
Napětí paměti
3.3 V
Hmotnost a rozměry
Rozměry adaptéru paměťové karty (š x h x v)
32 x 24 x 2,1 mm
Výška
1 mm
Hloubka
11 mm
Šířka
15 mm
Hmotnost
0,23 g
Údaje o balení
Hloubka balení
5,59 mm
Výška balení
114,3 mm
Šířka balení
101,6 mm
Paměť
Typ vnitřní paměti
UHS-I
Kapacita
512 GB
Podporované systémy souborů
exFAT
Typ flash karty
MicroSDXC
Třída Flash paměťové karty
Třída 10
Video Speed Class
V30
Třída aplikačního výkonu
A1
UHS Speed Class (rychlostní třída)
Class 3 (U3)
Rychlost čtení
150 MB/s
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-25 - 85 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Obsah balení
Obsahuje paměťový adaptér
SD
Logistická data
Šířka balení
114,3 mm
Váha hlavního obalu
368,58 g
Výška balení
94 mm
Délka vnějšího kartonu
120,7 mm
Množství na kartonové balení
25 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 740617348552 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 115 mm |
| Délka balení: | 4 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
