Kingston Technology 512GB Dual USB-A/C Portable SSD, Up to 1050MB/s USB 3.2 Gen 2
Kód: PAMKINFLD0445
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Windows
Windows 11
Základní materiál
Kov, Plast
Barva
Černá
Podporované mobilní operační systémy
iOS 13
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 13.0 Ventura
Podporované operační systémy Linux
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
71,8 mm
Šířka
21,1 mm
Výška
8,6 mm
Hmotnost
13 g
Údaje o balení
Šířka balení
80 mm
Typ balení
Krabice
Hloubka balení
16,5 mm
Hmotnost včetně balení
33,95 g
Výška balení
141 mm
Možnosti připojení
Wi-Fi
Ne
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
USB konektor
USB Type-A / USB Type-C
Technologie Thunderbolt
Ne
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 60 °C
Logistická data
Váha hlavního obalu
1,18 kg
Výška balení
119,4 mm
Šířka balení
174 mm
Množství na kartonové balení
30 kusů
Délka vnějšího kartonu
416,6 mm
Disk SSD
Kapacita disku SSD
512 GB
Rychlost zápisu
950 MB/s
Rychlost čtení
1050 MB/s
Typ paměti
3D NAND
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 740617352207 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
