Keramická deska AKPO PKA 30 830/2 bílý
Kód: AGDAKPPGZ0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Charakteristiky
Kabel je k dispozici samostatně
Dodávané kabely
3 x 1,5 mm2
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240/ 380 - 415 V
Příkon (elektřina)
1800 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Počet varných zón
2 zóna/zón
Barva
Bílá
Umístění přístroje
Vestavěné
Tvar pozvolné varné zóny
Kulatý
Typ varné desky
Keramický
Tvar běžné varné zóny
Kulatý
Počet elektrických varných zón
2 zóna/zón
Hmotnost a rozměry
Instalační výška oddílu
4,4 cm
Šířka
300 mm
Výška
44 mm
Hloubka
520 mm
Instalační hloubka oddílu
48 cm
Instalační šířka oddílu
26 cm
Výkon
Počet pánví/hrnců použitelných najednou
2
Ergonomie
Typ ovládání
Dotyk
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Umístění ovládání
Horní přední
Dětský zámek
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.36 kg |
| EAN: | 5903148234144 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 115 mm |
| Šířka balení: | 595 mm |
| Délka balení: | 385 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
