Kärcher 1.081-530.0 vysavač 2,9 l Cylindrový Suché a mokré 500 W Bezsáčkové
Kód: AGDKARODK0134
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Maximální příkon
500 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 – 60
Vstupní střídavé napětí
220 – 240
Vzhled
Objem prachové nádoby/sáčku
2,9 l
Vysávání
Suché a mokré
Kapacita nádrže na kapalinu
1,7 l
Emise akustického tlaku
83 dB
Délka hadice
1,9 m
Barva
Vícebarevný
Model
Cylindrový
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Hmotnost a rozměry
Šířka
225 mm
Výška
260 mm
Hmotnost (bez příslušenství)
4,3 kg
Hmotnost včetně balení
5,9 kg
Hloubka
450 mm
Výkon
Metoda oddělování nečistot
Vodní filtrování
Správné použití
Domácí
Pracovní dosah
5,8 m
Čisticí povrchy
Koberec
Vzduchový filtr
Voda
Obsah balení
Štěrbinový nástavec
Ano
Hubice na čalounění
Ano
Ergonomie
Délka šňůry
3,6 m
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Vysavač obsahuje elektrické součásti a nesmí se vyhazovat do běžného odpadkového koše.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 4066529001580 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 495 mm |
| Šířka balení: | 285 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
