JVC RC-E561B-DAB CD přehrávač Přenosný CD přehrávač Černá
Kód: OAVJVCRAP0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ zařízení
Přenosný CD přehrávač
Kazetový přehrávač
Ano
Barva
Černá
MP3 přehrávač
Ano
Příkon
Energetické požadavky
AC 100-240V ~ 60/50Hz DC 9V UM-1/D x 6 PCS
Spotřeba elektrické energie
14 W
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,5 W
Typ zdroje
DC
Hmotnost a rozměry
Výška
140 mm
Šířka
285 mm
Hloubka
213 mm
Hmotnost
1,7 kg
Možnosti připojení
Počet portů USB 2.0
1
Bluetooth
Ano
Vstup AUX
Ano
Výstupy pro sluchátka
1
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 35 °C
Obrazovka
Typ displeje
LCD
Obsah balení
Množství
1
Funkce managementu
Dálkový ovladač
Ano
Rádio
Podporovaná pásma
FM
Pásmo FM
87,5 - 108 MHz
Reproduktory
Počet zabudovaných reproduktorů
2
RMS výkon
3 W
Vestavěné reproduktory
Ano
Typy médií
Přehrávání CD-R
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.02 kg |
| EAN: | 4975769024993 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 320 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
