Interkom pro motocykly Sena 10R Duo
Kód: AKGNSASBL0031
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Šedá
Průměr prostředního reproduktoru
4 cm
Hmotnost a rozměry
Výška
13,7 mm
Hmotnost
22 g
Hloubka
70,7 mm
Šířka
36,6 mm
Výkon
Rozsah přenosu frekvence
76 - 108 MHz
Počet uživatelů
4 uživatel/ů
Provozní rozsah teplot (T-T)
-10 - 55 °C
FM rádio
Ano
Režim headsetu
Ano
Profily Bluetooth
AVRCP
Množství předvolených stanic
10
Verze Bluetooth
4.1
Maximální dosah
900 m
Baterie
Typ baterie
Lithium-polymerová (LiPo)
Doba hovoru
10 h
Doba nabíjení
3 h
Obsah balení
Množství
2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8809629526265 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 148 mm |
| Šířka balení: | 251 mm |
| Délka balení: | 83 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
