Indukční vařič Camry CR 6514
Kód: AGDADLKTU0013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní napětí
220 - 240 V
Frekvence
50 / 60 Hz
Příkon (elektřina)
3500 W
Vzhled
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Umístění přístroje
Pracovní deska
Průměr varné zóny 1
220 mm
Počet varných zón
2 zóna/zón
Časovač vypnutí
Ano
Barva
Černá
Počet elektrických varných zón
2 zóna/zón
Počet stupňů výkonu
10
Průměr varné zóny 2
220 mm
Dětský zámek
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
605 mm
Výška
45 mm
Hmotnost
4,84 kg
Hloubka
370 mm
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Audio detekce
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Umístění ovládání
Čelní
Typ displeje
LCD
Teplota (max)
240 °C
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS02: Flammable
Varování
Nepoužívejte v blízkosti hořlavých materiálů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.1 kg |
| EAN: | 5903887805322 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 675 mm |
| Šířka balení: | 455 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
