HUION Kamvas Pro 20 grafický tablet 5080 lpi 434,88 x 238,68 mm USB Černá
Kód: TABHUOTAG0024
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Příkon
Spotřeba elektrické energie
18 W
Napájení z USB
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost tabletu
3,6 kg
Výška
21 mm
Šířka
552,2 mm
Hloubka
315,2 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.12 Sierra
Podporované operační systémy Windows
Windows 7
Možnosti připojení
Počet VGA portů
1
Počet HDMI portů
1
Obrazovka
Svislý porozovací úhel
178°
Displej
IPS
Jas
250 cd/m²
Počet barev displeje
16,78 miliónů barev
Poměr stran
16:9
Rozlišení displeje
1920 x 1080 px
Odezva
25 ms
Kontrastní poměr (min.)
1000:1
Úhlopříčka
49,5 cm (19.5")
Vodorovný pozorovací úhel
178°
Obsah balení
Dodávané kabely
USB
Stojánek na tužky
Ano
Stojan na tablet
Ano
Pero
Úrovně tlaku
8192
Bezdrátové pero
Ano
Pero dodáváno
Ano
Rychlost odezvy (tužka)
266
Tablet
Počet programovatelných tlačítek
16
Rozhraní zařízení
USB
Maximální výška pro čtení
1 cm
Rozlišení
5080 lpi
Technologie propojení
Kabel
Pracovní plocha
434,88 x 238,68 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.2 kg |
| EAN: | 6930444801281 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 415 mm |
| Šířka balení: | 620 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
