Grafická karta ASUS Dual NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB OC
Kód: VGAASUNVD0935
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
CUDA
Ano
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA jádra
2560
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Frekvence procesoru (režim přetaktování)
2677 MHz
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rychlost přetaktování procesoru
2647 MHz
Typ
GeForce RTX 5050
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Minimální systémové napájení
550 W
Vzhled
Chladicí technologie
ASUS Axial-tech
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Počet slotů
2
Hmotnost a rozměry
Délka
203 mm
Výška
120,2 mm
Hloubka
40 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express 5.0
Verze DisplayPortu
2.1b
Verze HDMI
2.1b
Počet připojení DisplayPorts
3
Počet HDMI portů
1
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměťová sběrnice
128 bit
Paměť grafické karty
8 GB
Rychlost přenosu dat
20 Gbit/s
Výkon
Připraveno na virtuální realitu
Ano
Verze DirectX
12 Ultimate
Verze HDCP
2.3
Dvojité DVI
Ne
Verze OpenGL
4.6
Integrovaný TV tuner
Ne
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
HDCP
Ano
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Výkon NPU až
433 TOPs
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.92 kg |
| EAN: | 4711636178518 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 57 mm |
| Šířka balení: | 310 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
