GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC 8G NVIDIA 8 GB GDDR7
Kód: VGAGIGNVD0821
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Takt procesoru
2595 MHz
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Typ
GeForce RTX 5060
CUDA jádra
3840
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA
Ano
Příkon
Minimální systémové napájení
500 W
Thermal Design Power (TDP)
109 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Vzhled
Chladicí technologie
GIGABYTE WINDFORCE 3X
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Bílá
Počet slotů
2
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Osvětlení
Ano
Barva podsvětlení
Více
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
790 g
Výška
117 mm
Délka
281 mm
Hloubka
40 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Hmotnost včetně balení
1,14 kg
Šířka balení
182,5 mm
Výška balení
75 mm
Hloubka balení
354 mm
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1b
Počet HDMI portů
1
Verze DisplayPortu
2.1b
Počet připojení DisplayPorts
3
Rozhraní
PCI Express 5.0
Paměť
Frekvence paměti
28000 MHz
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Paměťová sběrnice
128 bit
Paměť grafické karty
8 GB
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Výkon
Verze OpenGL
4.6
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Verze DirectX
12.0
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.134 kg |
| EAN: | 4719331356415 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 88 mm |
| Šířka balení: | 188 mm |
| Délka balení: | 369 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
