G.Skill Ripjaws F3-1600C9D-16GRSL paměťový modul 16 GB 2 x 8 GB DDR3L 204-pin SO-DIMM
Kód: PAMGSKSOO0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Červená
Typ vnitřní paměti
DDR3L
Vnitřní paměť
16 GB
Frekvence paměti
1600 MHz
Formát paměti
204-pin SO-DIMM
Komponent pro
Laptop
Napětí paměti
1.35 V
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 8 GB
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
ECC
Ne
CAS latence
9
Bezpečnostní upozornění
Varování
Paměťové moduly nerozebírejte ani nepoškozujte, mohou obsahovat zdraví nebezpečné látky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.051 kg |
| EAN: | 4719692000026 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 146 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
