G.Skill Aegis F4-2666C19S-16GIS paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 2666 MHz
Kód: PAMGSKDR40151
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vnitřní paměť
16 GB
Typ chlazení
Chladič
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Podpora paměťových kanálů
1 kanál
Typ vnitřní paměti
DDR4
CAS latence
19
Frekvence paměti
2666 MHz
Komponent pro
PC/server
ECC
Ne
Formát paměti
288-pin DIMM
Rychlost SPD
2666 MHz
Latence SPD
43
Napětí paměti
1.2 V
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
SPD profil
Ano
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Napětí SPD
1.2 V
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
2.0
Hmotnost a rozměry
Výška
31,2 mm
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.035 kg |
| EAN: | 4713294220998 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 70 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
