Expres DeLonghi EN127.BL Nespresso Pixie
Kód: AGDDLOEXP0318
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Automatické vypnutí
Ano
Příkon
1260 W
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50-60 Hz
Automatické vypnutí po (max)
9 min
Hmotnost a rozměry
Šířka
117 mm
Výška
235 mm
Hloubka
324 mm
Hmotnost
2,5 kg
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Výkon
Jednoduché čištění
Ano
Vestavěný displej
Ne
Typ produktu
Kapslový kávovar
Doba zahřívání
25 s
Objem zásobníku vody
1 l
Umístění přístroje
Pracovní deska
Systém kávových kapslí
Nespresso
Automatické zastavení průtoku
Ano
Vestavěný mlýnek
Ne
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Typ kávovaru
Plně automatické
Typ náplně
Kávová kapsle
Maximální provozní tlak
19 bar
Ergonomie
Barva
Granátová
Typ ovládání
Knoflíky
Kapacita kontejneru na použité kapsle
11 kusů
Funkce a programy vaření
Příprava cappuccina
Ne
Více nápojů
Ne
Příprava espressa
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 8004399028760 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 300 mm |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Délka balení: | 400 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
