Esperanza EKM025 kuchyňský robot 1000 W 5 l Nerezová ocel, Bílá
Kód: AGDESPROK0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Jednoduché čištění
Ano
Úchyty
Ne
Obsah nádoby
5 l
Protiskluzové nožky
Ano
Délka šňůry
1 m
Barva
Ocel
Mlýnek na maso
Ano
Typ ovládání
Páčka
Pulzní spínač
Ano
Počet disků
3 disky
Počet rychlostí
6
Šlehač
1,5 l
Příkon
Automatické vypnutí
Ano
Příkon
1000 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 / 60 Hz
Hmotnost a rozměry
Hloubka
233 mm
Výška
450 mm
Hmotnost
6,42 kg
Šířka
530 mm
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Obsah balení
Víčko v ceně
Ano
Šlehací metličky
Ano
Šlehač
Ano
Obsahuje blender
Ano
Háky na těsto
Ano
Materiál
Materiál nádoby
Nerezová ocel
Materiál posunovače
Plast
Materiál nože
Nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.43 kg |
| EAN: | 5901299954454 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 361 mm |
| Šířka balení: | 565 mm |
| Délka balení: | 295 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
