Esperanza EHM002 videochůvička 50 m Bílá
Kód: DIOESPNIA0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Kapacita baterie
750 mAh
Typ baterie
Lithium-polymerová (LiPo)
Spotřeba energie
200 mA
Stejnosměrné vstupní napětí
5 V
Výdrž baterie (max.)
20 h
Typ zdroje
Baterie
Vzhled
Typ zařízení
Fotoaparát
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Výška vysílače
1,7 cm
Hmotnost vysílače
100 g
Hloubka vysílače
7 cm
Šířka vysílače
12 cm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Technické údaje
Adaptér v ceně
Ano
Počet kamer
1
Výkon
Počet ukolébavek
8
Teplotní senzor
Ano
Funkce řízení spánku
Ano
Ukolébavky
Ano
Maximální dosah
50 m
Zabudovaný mikrofon
Ano
Voice Operated eXchange (VOX)
Ano
Vestavěné reproduktory
Ano
Obrazovka
Rozlišení displeje
320 x 240 px
Úhlopříčka displeje
8,13 cm (3.2")
Fotoaparát
Noční režim
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zabezpečení |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 5901299955192 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
